Ambasadoři projektu

Kateřina Elhotová

Reprezentantka České republiky v basketbalu. Vícemistrině světa z roku 2010.

Řekla o nás:
,,Co podporuje dětský rozvoj je pro mě nepostradatelné o to víc, když žijeme v době, kdy je tak jednoduché dítě zabavit pasivně. Mám radost, že tento projekt můžu podpořit i já. Pohyb je pro mě esencí života a ráda bych svůj elán předala těm nejmenším."

Jaroslav Černý

Bývalý reprezentant České republiky ve fotbale. Dvojnásobný mistr České republiky v dresu Slavie Praha.

Řekl o nás:
,,Vyborný nápad, který se snaží přimět děti k pohybu a sportu, proto má mou obrovskou podporu a jsem moc rád, že se na něm mohu podílet."


Jakub Sládek

Reprezentant České republiky v baseballu

Řekl o nás:
,,Dovolte svým dětem stát se šikovnými sportovci a budoucími šampióny již nyní, protože sportovci se ve světě neztratí!"

Erich Brabec

Bývalý fotbalový obránce a reprezentant. Trojnásobný vítěž 1. české fotbalové ligy.

Řekl o nás:
,,Je to velmi prospěšný projekt, který věřím přivede ke sportu více dětí."

Jiří Tlustý

Je bývalý český profesionální hokejový útočník, který hrál za kluby New Jersey Devils a Carolinu Hurricanes v severoamerické NHL.

Řekl o nás:
,,Sportu a pohybu není nikdy dost. Tohle je velice dobrý nápad, aby změnil hned na úvod rozhled a vyměnil elekronické hračky za pohyb."

Vladimír Šmicer

Je bývalý český fotbalový reprezentant, který dokázal s týmem Liverpool FC vyhrát Ligu mistrů v roce 2001.

Řekl o nás:
,,Moc se mi tento projekt líbí, pomůže dětem rozvíjet jejich pohybové vlastnosti a schopnosti. Rčení - ve zdravém těle, zdraví duch, je 100% pravdivé a u dětí platí obvzlášť."

Jaroslav Pokorný

Je český MMA zápasník, který je také držitelem 4x mistra České republiky v Judu. Zároveň je šampiónem organizace GCF.

Řekl o nás:
,,Pohybu a dětského úsměvu není nikdy dost a proto se mi tento projekt moc líbí."

Tomáš Necid

Je fotbalový útočník a reprezentant, hrající nizozemskou nejvyšší soutěž. Je to dvojnásobný mistr České republiky, mistr Ruské Premiér ligy a mistr Polské Ekstraklasa.

Řekl o nás:
,,Cvičení od útlého věku podporuje nejen pohybový, sociální a rozumový vývoj dítěte, ale přináší dětem také radost, fyzické uspokojení a rozvíjí se v psychomotorickém vývoji, který je velice důležitý. Sám toto vřele doporučuji, jelikož vidím na synovi, jak se rád učí novým věcem, novým cvikům a rychleji se začleňuje a socializuje s ostatními dětmi. V neposlední řadě se děti naučí, jak se k sobě navzájem chovat, pomáhat si a respektovat jeden druhého."