Akce nejen pro školkyZaměření Sportující mládeže, není pouze na tréninky ve školách a školkách. Součástí jsou i aktivity spojené mimo školní docházku. Pomáháme spoluorganizovat nábory klubů, dny dětí a závody. Na této stránce naleznete některé akce, kterých jsme se zúčastnili. Den otevřených dveří, dětský den nebo koncert či autogramiáda.

Dětské dny pro děti

Na fotografiích je dětský den na Praze 11 s mateřskými školkami, které jsou aktivně i pasivně zapojeny v projektu Sportující mládeže. Tento den se uskutečnil v městském parku u Chodovské tvrze, kde děti sportovali, soutěžili a bavili se. Během dne je navštívil i náš ambasador Jakub Sládek. Největší účast samozřejmě měla Praha 11 a její školky. Jednalo se o MŠ Donovalská, Konstantinova, Benátky, Mírového hnutí, Bubeníčkova a Sbíhavá. Všichni jsme si užili velkou legraci a krásně jsme si zasportovali.


Dětské dny s partnery

Dětský den u mateřské školy Hrabákova. Během této akce, si všechny děti mohli nejen zasportovat a zasoutěžit o nějaké maličkosti, ale mohli si také zaskákat v nafukovacím hradu nebo se sklouznout na nafukovací skluzavce a občerstvit se u stánku. Limonáda tekla proudem a děti se bavili společně s rodiči a našemi trenéry. Akce se zůčastnilo několik školek, například MŠ Hrabákova, ale i kolemjdoucí rodiče s dětmi.

Fotbalové nábory

Umíme uspořádat i fotbalové nábory pro kluby nacházející se v blízkém okolí školek. Podařilo se nám úspěšně zorganizovat nábor pro FK Dukla Jižní město a SK Slovan Kunratice. Veškeré dění se odehrávalo na klubem zvoleném hřišti, pod dozorem trenéru z naší společnosti. Akce probíhají formou zábavných her a všestranných dovedností, s následným dobrovolným zapsáním do oddílu.